WAŻNE TERMINY !!!

Jak co roku absolwenci Naszej szkoły wraz z tysiącami innych maturzystów z całej Polski podeszli do Egzaminu Maturalnego 2020. W związku z tym faktem życzymy Wam wszystkim fantastycznych wyników egzaminu dojrzałości! Jesteśmy pewni, że podeszliście do niego pewni siebie i pełni wiary we własne możliwości, a także, że bez problemu rozwiązaliście wszystkie zadania. Teraz czeka Was już tylko oczekiwanie na wyniki, które będą do odebrania w sekretariacie szkoły już 11 sierpnia br.

JESTEŚMY JEDYNĄ SZKOŁĄ ZAOCZNĄ, w której prowadzone są zajęcia w zakresie rozszerzonym z  wiedzy o społeczeństwie przez  IZBĘ ADWOKACKĄ W OPOLU.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym MECENASOM  za tego typu współpracę i wierzymy, że  dzięki nim matura nie będzie taka straszna!!!

Z kolei do Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie podeszli w dniach 22-23 czerwca br. absolwenci Szkoły Policealnej ARKADIA uczęszczający na zajęcia kierunku Terapeuta Zajęciowy. Dwuletnia nauka w szkole zaowocowała bardzo dobrym przygotowaniem słuchaczy do tego egzaminu, a po jego zakończeniu cała klasa udała się na zasłużonego grilla. Wyniki egzaminu będą do odebrania w sekretariacie szkoły już 31 sierpnia i jesteśmy przekonani, że w ostatni dzień wakacji będziecie Państwo cieszyć się ze zdanego egzaminu.

cam01517cam01515